AURATON Libra H
Termostat săptămânal cu fir (versiune hotel)
AURATON Libra H (succesorul lui AURATON 3021H) este un regulator de temperatură cu fir care oferă o gestionare avansată a temperaturii în camere. Acest regulator este echipat cu un așa-numit mod hotel, care permite limitarea programabilă a intervalului de control al temperaturii. Ecranul LCD iluminat din spate permite o funcționare clară chiar și în spații slab iluminate. Utilizatorilor li se oferă posibilitatea de a configura până la 9 programe de temperatură independente.
225,00 lei Prețul inițial a fost: 225,00 lei.150,00 leiPrețul curent este: 150,00 lei.
Termostat bun pentru un hotel
Regulatorul permite setarea precisă a 3 temperaturi - zi, noapte și protecție la îngheț, adaptând clima la nevoile utilizatorului. În plus, AURATON Libra H are un mod hotel care permite limitarea programabilă a intervalului de control al temperaturii, ceea ce este util în cazul hotelurilor sau al unităților comerciale.
Regulator de temperatură cu histerezis, răcire și încălzire
Caracteristicile acestui termostat includ un mod de răcire, mod manual și mod vacanță, histerezis reglabil și posibilitatea de a activa o întârziere la pornirea dispozitivului de încălzire. În plus, există posibilitatea calibrării citirilor de temperatură (așa-numita offset), ceea ce permite sincronizarea temperaturii măsurate cu un termometru de cameră de referință.
Date tehnice
| Alimentare electrică | 2xAAA (2x1.5V), alcaline |
| Interval de temperatură de funcționare | 0° – 45°C |
| Semnalizare stare de funcționare | afișaj LCD |
| Număr de niveluri de temperatură | 2 |
| Temperatură anti-îngheț | 7°C |
| Interval de control al temperaturii | 5 – 30°C |
| Histerezis | ±0,2°C / ±0,4°C/PWM |
| Capacitatea de încărcare a releului | max. 250V AC, max. 16A |
| Ciclu de lucru | programabil săptămânal |
| Grad de protecție la intemperii | IP 20 |
| Umiditate | ≤85% fără condens |
Recenzii
- Aveți întrebări? Sunați la (+40) 740 456 432
AURATON Auriga
AURATON Cetus
AURATON Pavo
AURATON Tucana
AURATON Libra
Dosar produse
Catalog produse

Recenzii
Ștergeți filtreleNu există recenzii până acum.